Apie mus

Kavinė Klaipėdos senamiestis – jaunatvišką Klaipėdos dvasią turinti kavinė, kuri klientus džiugina jau ne tik Klaipėdos Senamiestyje, bet ir Vilniaus senamiestyje. Klaipėdoje mūsų klientai gali rasti mus Kepėjų g.13, o Vilniuje Jūsų laukia priešais Katedrą įsikūrusi mūsų kavinė su nuostabia terasa Tilto g. 2A, Vilnius. Abejose nuo Klaipėdos nutolusiose kavinėse galėsite netik pajusti uostamiesčio dvasią, bet ir pasidžiaugti autentiškomis senosios Klaipėdos nuotraukomis.

Kavinė Klaipėdos senamiestis veikia jau 20 metų. Pirmoji Senamiesčio kavinė buvo atidaryta studentų bendrabutyje – Klaipėdoje. Iki pat šiol didžioji dalis mūsų klientų – studentai ir jau suaugę mūsų nuolatiniai klientai bei jų vaikai ar draugai. Žinoma, jaukus bei šiltas kolektyvo aptarnavimas nepalieka abejingų ir atsitiktinių klientų, kurie dar tik atranda Klaipėdos senamiesčio dvasią. Mūsų kavinės išskirtinumas ne tik jaunatviška aplinka ar malonus aptarnavimas, bet mūsų firminis patiekalas – Senamiesčio piršteliai arba kitaip tiesiog - sūrio piršteliai. Jie – puikus užkandis prie alaus draugų kompanijoje.

Mes visada maloniai laukiame Jūsų apsilankymų bei atsiliepimų ar pasiūlymų mūsų nenutrūkstančiam tobulėjimui.


Kavinės "Klaipėdos Senamiestis" Meniu

Karjera

Jei esi energingas, lojalus, siekiantis tikslų bei empatiškas, kviečiame prisijungti prie kavinės Klaipėdos senamiesčio kolektyvo Klaipėdoje ar Vilniuje. Įmonės personalas pasižymi jaunatviškumu bei draugiškumu.

Užpildykite žemiau esančia anketą ir mes su Jumis susisieksime.

Barmenai, padavėjai, virėjai, virėjai-padėjėjai.

 
 

Kontaktai

Mus galite rasti Klaipėdoje ir Vilniuje.